Opis produktu
Głowica skaryfikatora (wertykulatora ręcznego) Fiskars OneClick to wytrzymały element systemu ogrodowego, przeznaczony do pielęgnacji trawnika poprzez usuwanie filcu, mchu oraz napowietrzanie gleby. Dzięki szerokości roboczej 55 cm umożliwia szybkie i efektywne przeprowadzenie zabiegów regeneracyjnych na większych powierzchniach trawnika.
Wykonana z solidnego metalu głowica charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia oraz długą żywotnością, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Specjalnie zaprojektowane zęby skutecznie nacinają darń, poprawiając dostęp powietrza, wody i składników odżywczych do korzeni trawy, co sprzyja jej zdrowemu i gęstemu wzrostowi.
System OneClick pozwala na szybkie i stabilne mocowanie głowicy do kompatybilnego trzonka, który należy dokupić osobno. Dzięki temu użytkownik może łatwo dopasować narzędzie do swoich potrzeb oraz wygodnie wymieniać końcówki w zależności od rodzaju prac ogrodowych.
Charakterystyka:
- Głowica skaryfikatora / wertykulatora ręcznego do trawnika
- Szerokość robocza 55 cm do pracy na większych powierzchniach
- Skuteczne usuwanie mchu, filcu i napowietrzanie gleby
- Metalowa konstrukcja zapewniająca trwałość i odporność
- Zęby nacinające darń poprawiające kondycję trawnika
- Wspiera zdrowy wzrost i regenerację trawy
- System Fiskars OneClick – szybkie i stabilne mocowanie
- Kompatybilna z trzonkami systemu OneClick (dokupywanymi osobno)
- Łatwa wymiana elementów i wygodne użytkowanie
| Specyfikacja | |
| Szerokość (mm) | 550 |
| Długość (mm) | 400 |
| Ciężar (g) | 500 |













Dodaj swoją opinię